header top

Uczniowie Gimnazjum rocznik 2016/2017

Utworzono: środa, 14, wrzesień 2016
danielmajewski

Klasa 1A Gimnazjum

1A Gimnazjum2017

Wychowawca: mgr Lidia Władowska

Nauczyciel specjalista: mgr Iwona Złotowska

1. Borkowska Natalia

2. Długokencki Kacper

3. Drozdowski Piotr

4. Giętkowski Kamil

5. Justyńska Klaudia Magdalena

6. Klimek Nikola Aleksandra

7. Klińska Paula

8. Kowalski Igor Adrian

9. Kowalski Michał Łukasz

10. Kruszyna Szymon Maciej

11. Marciniak Piotr Jan

12. Michalak Klaudia

13. Ochociński Kacper

14. Reznerowicz Roksana

15. Rybicka Justyna

16. Stawisiński Michał Bartłomiej

17. Wesołowski Adrian Konrad

18. Wierzbicki Michał

 

Klasa 1B Gimnazjum

1B Gimnazjum2017

Wychowawca: mgr Aneta Łuczak

Nauczyciel specjalista: mgr Anna Maček

1. Bartoszewska Magda

2. Biej Klaudia Krystyna

3. Czerniak Maciej

4. Gawroński Wiktor

5. Jusiński Adrian Michał

6. Kisielewska Kamila Oliwia

7. Kopycińska Oliwia

8. Krajewska Klaudia

9. Malinowski Jakub

10. Mirolewicz Kacper

11. Morawski Filip

12. Piskorska Maja

13. Sadecka Oliwia Czesława

14. Sobczak Oliwia Lidia

15. Staniak Julia

16. Szychowski Kacper Adam

17. Tomaszewski Aleksy

 

Klasa 1C Gimnazjum

1C Gimnazjum2017

Wychowawca: mgr inż. Agnieszka Szafran

Nauczyciel specjalista: mgr Alicja Gisko

1. Belter Klaudia

2. Chabas Kinga Patrycja

3. Chojnacki Andrzej

4. Ciesielski Nikodem Bartosz

5. Jabłońska Marta Urszula

6. Jabłoński Kacper

7. Kamińska Martyna Nadia

8. Kolasiński Piotr

9. Koprowski Piotr

10. Majchrzak Szymon

11. Markowski Paweł Mariusz

12. Nowak Klaudiusz

13. Szaparkiewicz Hubert Kamil

14. Szpiek Adam

15. Szymczak Hubert

16. Tomaszewski Mateusz

17. Wachowicz Wiktor

18. Wierzbicki Dominik Józef

19. Zientara Klaudia Maria

 

Klasa 1D Gimnazjum

1D Gimnazjum2017

Wychowawca: mgr Magdalena Szymańska

Nauczyciel specjalista: mgr Monika Podlewska

1. Barcz Kacper

2. Ciarkowska Zuzanna

3. Czyżewski Michał

4. Florkowski Kacper

5. Gomulski Michał

6. Jamróz Klaudia

7. Jusińska Oliwia Wiktoria

8. Kaliszek Maja Marta

9. Kobielska Oliwia

10. Kołodziejski Mateusz

11. Majewski Bartosz Przemysław

12. Matusiak Kacper Dariusz

13. Michalska Natalia

14. Ossowski Michał

15. Sikorski Adrian Alan

16. Sławkowski Przemysław

17. Witkowski Krystian

18. Władziński Hubert

19. Włodarczyk Roksana