header top

Akcja „Stop agresji i przemocy” w najmłodszej grupie wiekowej

Utworzono: środa, 31, maj 2017 danielmajewski

20170530 100253W dniu 29.05.2017 r. grupa wiekowa „Iskierki” w ramach szkolnej akcji „Stop agresji i przemocy”, utworzyła łańcuch rąk wolnych od przemocy. W akcji uczestniczyły dzieci z oddziałów „0” oraz uczniowie klas I- III szkoły podstawowej. Każde dziecko własnoręcznie przygotowało wizerunek swojej dłoni i ozdobiło go, a następnie wszystkie kolorowe rączki zostały przyczepione do sznurka przez wychowawcę. Sznurki poszczególnych klas zostały połączone w jedną całość, co utworzyło łańcuch rąk wolnych od przemocy, który rozwieszono w całym budynku B.

Cele kampanii:

- zwiększanie świadomości uczniów dotyczącej zjawiska agresji i przemocy;

- analiza przyczyn zachowań agresywnych;

- poszukiwanie sposobów przeciwdziałania agresji i przemocy;

Odsłony: 125