small procent2019

header top

Egzamin Ósmoklasisty

Utworzono: piątek, 12, kwiecień 2019 Marcin Szachowski

info rodziceSzanowni Państwo!
Od dnia 8 kwietnia 2019r. trwa bezterminowy strajk pracowników oświaty. W związku ze strajkiem uczniowie mają możliwość korzystania z zajęć opiekuńczych na świetlicy szkolnej.
W dniach 15,16,17 kwietnia 2019 r. (poniedziałek, wtorek, środa) w szkole odbędzie się egzamin ósmoklasisty. Proszę, żeby uczniowie zdający egzamin pamiętali o zabraniu ze sobą: legitymacji szkolnej, długopisu z czarnym tuszem, linijki (na egzamin z matematyki). W dniach egazminów uczniowie klas ósmych przychodzą do szkoły na godzinę 8:30. Proszę o wyrozumiałość i bieżące kontrolowanie informacji w dzienniku elektronicznym oraz na stronie szkoły.

Z poważaniem
Dyrektor szkoły – Dorota Grzybowska

Odsłony: 1453